Bestsellery, Książki, Książki dla kobiet

Nocne życie szejków oczami Marcina Margielewskiego

Nocne życie szejków oczami Marcina Margielewskiego

W ostatnich latach świat wiele dowiedział się o różnych aspektach życia szejków i innych bogaczy z rejonów Zatoki Perskiej. Wiadomo, że wielu z nich posiada majątki, dzięki którym nie istnieją dla nich właściwie żadne ograniczenia. Nie inaczej jest w przypadku historii jednego z arabskich książąt. Marcin Margielewski zdołał wejść do świata tych ludzi i na własne oczy przekonać się, jak wygląda ich życie, także to mniej oficjalne, nocne. A najciekawsze fakty i wydarzenia opisał w swojej najnowszej książce o wiele mówiącym tytule Jak podrywają szejkowie?”.

Piękne kobiety i piękne konie

To właśnie główne pasje księcia Abeda. Jak się okazuje, chłopak dosyć często odwiedza Polskę. Wszystko za sprawą słynnej na cały świat aukcji koni. Towarzyszy mu przy tym ojciec. Jednak coś idzie nie tak. W pewnym momencie w dość tajemniczym stylu wyjeżdża, zostawiając syna samego i nie kupując żadnego wierzchowca. Abed odnajduje jedynie list. Ojciec prosi w nim syna, by ten jakiś czas został w Warszawie sam. Nie zostawił go jednak na pastwę losu. Abedem zajmie się jego kuzyn. Dzięki niemu chłopak poznaje świat nocnych uciech. Pieniądze, piękne kobiety, narkotyki to ma być jego rzeczywistość w najbliższym czasie.

“Wszystkie dziewczyny, które przylatują na moje epickie przyjęcia, są modelkami. Dziwka to takie brzydkie słowo. Zwłaszcza na trzeźwo – powiedział Imad kpiąco”. Ten cytat doskonale pokazuje, jaki stosunek do kobiet w wielu przypadkach mają arabscy szejkowie. Dla nich każda piękna kobieta to jednocześnie obiekt seksualnych uciech. Nie ma znaczenia, czy była to modelka, aktorka czy regularna prostytutka. Teoretycznie takie stanowisko powinno być dla nich dyskwalifikujące oraz uznane za skrajnie szowinistyczne i seksistowskie. Z drugiej strony często okazuje się, że kobiety pracujące w np. w modellingu mają tak naprawdę szerszą ofertę swoich usług i doskonale wiedzą, na co się piszą. Choć były zatrudniane jako hostessy czy modelki do prezentacji odzieży, to sprawiały wrażenie gotowych na wszystko. Doskonale zdawały sobie sprawę z obrzydliwej majętności swoich klientów i wiele z nich było chętnych, by z tego korzystać Czy można więc za taki obrót spraw winić tylko jedną stronę?

Słyszeć, a przekonać się osobiście

Marcin Margielewski jest byłym dziennikarzem radiowym, prasowym i telewizyjnym. Pracował dla takich mediów, jak: Maxim, CKM, Super Express, Gazeta.pl, TVP, Polsat Cafe.

Później przez dekadę podróżował, odwiedzając m.in. Wielką Brytanię, ale także Dubaj, Kuwejt i Arabię Saudyjską. Dzięki licznym kontaktom z tych krajów doskonale zna odpowiedź na pytanie “Jak podrywają szejkowie?”